SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
4.9 Ari Truall Veternik, Prishtinë
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
490 m²
ID e produktit :
119780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Trualli ( 4.9 ari) në Veternik, Prishtine, pas Gorenjes dhe pas lagjes NIC.

Trualli eshte me infrastrukturë komplete, me rruge te shtruar me kubeza, me kyqje rrymë, ujë, kanalizim dhe ndriqim. Me dokumentacion plotesisht të rregullt dhe flete poseduese.

Ju lutem me kontaktoni vetem ne viber:+37744120270 (8AM-9PM)
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
VIBER:044120270
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »