SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA në Bregun e Diellit, afër Qendrës Tregtare
Çmimi :
€113,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
119793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në Bregun e Diellit, afër Qendrës Tregtare.
Posedon:

• 77m2,
• Kati 1,
• 2 dhoma gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• Banjo,
• 18m2 podrumi,

E renovuar dhe mobiluar Extra, çmimi 113.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-118-380, 044/49-260-075.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »