SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Arberi
Çmimi :
€38,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
41 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
119795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Arberi me siperfaqe prej 41m2 ne katin e III.. Banesa ka nje hapsire me kuzhine, tryezari, dhome te gjumit te improvizuar, banjo dhe shpajz. Banesa shitet me cmim prej 38.000euro e mobiluar, eshte e leshuar me qira me cmim prej 200euro ne muaj, cmimi i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »