SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER SHTEPI NE SHITJE NE MATIQAN
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:27
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
2015
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
119798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia në Prishtinë

Kjo shtëpi gjendet afer shkolles fillore "Milleniumi i trete" në lagjen Mat, Prishtinë afer pumpes STELA
Shtëpia ka 7 dhoma dhe afer 300 m2 hapësirë të brendshme.
Oborri ka një siperfaqe afer 470 m2. Oborri ka dalje në dy rrugë - në pjesen e poshtme si dhe në pjesen e epërme.
Shtëpia është ndërtim i ri dhe e sapo përfunduar me pamje shum te mir..
Çmimi i shtëpisë: 220000 Euro DISKUTUSHEM
Tel:044889854/049889854
viber+37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »