SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 72m2 me qira në qendër te MiniMax.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:57
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
2
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
119799
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 72m2 me qira në qendër te MiniMax.
Banesa gjendet në objektin ku është edhe qendra tregtare MiniMax dhe është në katin e IX.
Banesa ka këtë renditje:

1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »