SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat Te Idea invest)216/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:52
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
119805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat te idea invest Rr.V.Gervalla me nga:
98.7 m2 Kati-4
92 m2 Kati-7
83.6m2 Kati-4
120.2m2 Kati-6
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »