SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat Mbrapa St.Policor)219/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:43
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
119808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat Mbrapa St.Policor te Euro-Invest:
Kati 6-118.5 m2
Kati 7- 79.8 m2
Kati 2- 56.33 m2
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »