SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese prej 110m2 ne Ferizaj
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
11981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHitet banesa 110m2 kati i VIII
banesa ka sallon+kuzhin
dy dhoma gjumi
banjo
teras
banesa ka leje ndertimi dhe pranim teknik
qmimi 43 000 euro
shitjen e mundeson agjensioni ndermjetsues ERION
numrat kontaktues
045 222 771
045 222 770
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »