SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat ne Prishtine)224/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:52
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
119815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ringa Shiten Banesat ne Prishtine :
Kati i 1-142.41 m2
Kati i 5-58.61 m2
Kati i 2 L.Kalabria-78.30m2
Kati i 2 L.Kalabria-87.82m2
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »