SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 115m2 me qira afër Parkut të qytetit.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
119834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 115m2 me qira afër Parkut të qytetit.
Banesa gjendet përball bustit të heroit kombëtarë Isa Kastrati, është në katin e III-të dhe është objekt i ndërtuar nga kompania e ndërtimit NARTEL.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
2. Banjo
1. Ballkon
1. Koridor
Objekti mirëbahet dhe banesa ka ngrohje qëndrore ( sistem dyshemeje ).

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »