SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Banesë 3+1 e këndshme - Arberi
Çmimi :
€155,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
108 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
119835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Banesë 3+1 shumë e këndshme dhe e mobiluar në mënyre bashkëkohore në lagjen Arbëria në Prishtinë tek Tregtia C3

108m² Neto | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona

_____
Në katin e parë të një objekti në kuadër të kompleksit më të ri të banimit "C3" nga kompania Tregtia në lagjen Arbëria është në dispozicion për shitje kjo banesë me sipërfaqe 108m² Neto dhe karakterizohet me shpërndarje shumë të mirë.

Banesa është marrë nga investitori sapo ka përfunduar ndërtimi i vrazhdë dhe çdo punë pas kësaj faze është kryer sipas kërkesave dhe projektit të porositur nga pronari.

Dyert e brendshme, muret, laminati, sistemi i ngrohjes nën dysheme, keramika, sanitaria dhe çdo gjë tjetër është përzgjedhur me shumë kujdes në dyqanet dhe sallonet më ekskluzive në tregun tonë për të arritur në këtë rezultat siç shihet në fotot e bashkangjitura.
Banesa është e orientuar nga Jugu dhe Lindja duke bërë kështu që ambientet brenda banesës të ndriqohen me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Dy ballkonet, njëri në sallon dhe tjetri në dhomë të gjumit, me pamje drejtë qytetit dhe në oborrin e brendshëm të kompleksit ofrojnë një relaks të vërtetë pas punës apo vikendeve.

Ofrohet e mobiluar si në foto dhe me të gjitha pajisjet e nevojshme për një jetë sa më komode. Kuzhina është e veqantë për nga stili e ngjyra si dhe janë përdorur markat më të njohura për pajisjen e saj si Blum dhe Ariston. Për më shumë siguri janë instaluar sistemet më të reja të alarmit dhe kamerave, në koridor dhe brenda banesës.

Zona përreth është shumë e qetë, ka hapësirë të mjaftueshme për fëmijë si dhe për parking, gjithashtu edhe lidhja me qendrën është shumë e shpejtë.

Çmimi 155'000€

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
💻 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #kompaspatundshmeri #shitje #banese #arberi #prishtine
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »