SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 85m2 me qira në Dragodan-Arbëri.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
119840
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 85m2 me qira në Dragodan-Arbëri.
Banesa gjendet afër kompleksit VIP-Tregtia dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Ballkon
2. Banjo

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »