SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE SHITJE NE LAGJEN TOPHANE
Çmimi :
€43,200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
48 m²
ID e produktit :
119841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroje banesen ne shitje e cila gjendet ne lagjen Tophane ,ndodhet ne katin e 5-te te nderteses 8-te kateshe eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo
ballkon

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
045 519 555 VIBER

e-mail: search-agency@live.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
o.gji
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »