SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese Moderne
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
119883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese moderne ne lagjen Dardania,mbrapa Postes e tera e mobiluar dhe renovuar, rryme dhe uje 24 ore, ngrohje qendrore me Termokosin.
Banesa posedon:
-Sallon me kuzhine
-2 dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Koridor

Kontakt & Viber&WhatsApp
045 19 00 19 ose 045 641 794

flatrakrasniqi@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »