SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese me qira mbrapa AAK-se ne Ulpiane
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
119901
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen ne lagjen Ulpiana, Mbrapa Aleances, tera e renovuar dhe e paster.

Banesa posedon
sallon me kuzhine
2 dhoma fjetje
Banjo
Ballkon
Korridor
Qmimi 300 i diskutueshem
Kontakt_Viber_WhatsApp
045 641 794 ose 045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »