SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA 90m2 (neto) ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
119917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen Bregu i Diellit (Banesat e kuqe) dhe posedon 110m2.

Banesa eshte e organizuar ne sallon,kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo,wc, 2 ballkona.


Kontakti - 045-978-700
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
045-978-700
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »