SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet për qira LOKALI që gjendet në Ndërtesën Illyria
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:44
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
119931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për qira LOKALI që gjendet në Ndërtesën Illyria, rruga Prishtinë - Graçanicë, përballë lagjes 038.

Lokali është buzë rrugës kryesore shumë afër pallatit të Drejtësisë dhe Gorenjes.

Kati përdhes: dy pjesë nga 500 m² ose 1000 m² së bashku.

Në objekt janë te instaluara sistemi i kamerave, internetit dhe kabllovikut.
Gjithashtu para objketit ka hapsir parkingu si në oborr poashtu edhe jasht oborrit.

Hapësira e mjaftueshme dhe kushtet shumë të mira e bëjnë lokalin mjaft të përshtatshëm për tu përdorur si sallon, zyre, dyqan, depo, sallë ekspozitash (showroom) e të ngjashme.

Përpara ka qenë e vendosur kompania Farmaceutike “ASGETO”

Qiraja mujore është 4,000€ për 1000 m², e pagueshme në avans prej 3 muajsh, plus depozita prej 3 qirash mujore.

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.625306, 21.161350

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:

+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »