SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesen me qera ne Bregun Diellit 044735776
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:56
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
119940
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qera ne Bregun e Diellit te Banesat ngjyr hiri, Banesa perbehet prej 2 dhoma gjumi , salloni me kuzhin bashk Kati 2 e mobiluar dhe ne gjendje shum te mir extra. 045-951-477. 250Euro
Informata rreth publikuesit
Mali
Prishtinë
044735776
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »