SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 4 ari truall te Xhamia e Banjskalive, Rr. Milaim Salihu Vushtrri.
Çmimi :
Falas
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '16
ID e produktit :
119960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4 ari truall te Xhamia e Banjskalive, Rr. "Milaim Salihu" Vushtrri. Çmimi shum i volitshem. Rruga eshte e shtruar me kubeza. Uji dhe Kanalizimi te gatshme brenda në truall. Afer truallit xhamia si dhe spitali i ri.

Përkthimi mbrenda ditës.

Kontakti:
044 341 171 (Azemi)
0041 791030682 (Azemi, ZvicÎr)
044 346 536 (Zymer)
Informata rreth publikuesit
Deniz
Vushtrri
044341171
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »