SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne F.Kosove 66 m2
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66.09 m²
ID e produktit :
119977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e re e pa banuar ne F.Kosova me madhesi 66.09 m2.
Ka sallon, 1 dhome gjumi, depo te ushqimit (shpajz), banjo, koridor dhe ballkon.
Kati 9 ka lift dhe uje 24 or ne sherbim.
Banesa gjendet perball Viva Fresh Store.
Banesa eshte e pa mobiluar e pa banuar ende.
Per me shume : 044182950
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
NTP "Euromed-Coy"
Deçan
044182950
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »