SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Restorani ipet me Qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '17
ID e produktit :
119991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Restorani gjindet te Liqeni i Badovcit, mbrapa pompes TempoPetroll. Restorani është i vendosur në një pozitë jashtëzakonisht të shkëlqyer me një ambient krejtësisht natyral dhe të qetë/rehatshëm. Restoranti është i pajisur me pajisje të reja dhe kuzhinë të kompletuar. Poashtu posedon bashqe. Restorani është në disponim nga 15 prill 2016.

Cmimi shumë i volitshëm i cili është i diskutueshëm pas vizitës së restoranit.

Na kontaktoni në 044 140 729
Informata rreth publikuesit
Safet
Prishtinë
049815555
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »