SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANES EKSKLUZIVE e Mobiluar në Fushë Kosovë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:57
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
119993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA EKSKLUZIV - Komode në Fushë Kosovë, Lagja Apollonia E7, pas Kolegjit AAB. Kati i 3-të. Sipërfaqja (125m²).

Renditja:

1 Sallon (qëndrim ditor) të madhe (50m²)

1 Kuzhinë të madhe

1 Tryezari

2 Dhoma gjumi

1 Dhomë me Banjo

1 Banjo tjetër të madhe

1 Shank modern

2 Ballkona

- Hapësirë komode e korridorit

- Enterieri i Banesës është ekskluziv, i punuar me dekorime klasike dhe moderne.

- Dyert e brendshme janë dyer të bardha kualitative të dekoruara, të prodhuesit slloven Lesna.

- Të gjitha dritaret e baneses janë me roleta.

- Qeramika e banjove është qeramikë e klasit të parë, të prodhuesit italian.

- Banesa ka ngrohje qendrore, korridori ka ngrohje edhe në dysheme.

- E tërë hapësira e banesës ka pajisje të klimatizimit.

- Banesa ka të insaluara edhe pajisjet modern të alarmit të sigurisë, pajisje këto Wireless (pa kabllo).

- Interneti Wireless dhe televizioni kabllor janë të instaluara në të gjitha dhomat e banesës.

- Banesa është e mobiluar me mobile bashkëkohore të prodhuesve të njohur italian.

- Parking të mjaftueshem rrugor - para Baneses

- Kopsht për fëmijë afër, vend i qetë për Banim.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »