SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super oferte, Banesa ekskluzive 125m2 kati i 3 ne Fushe Kosove
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:14
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
120013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super oferte. Shitet banesa ekskluzive 125m2 kati i 3-te ndertim i Tregtise, ne Fushe Kosove.
Banesa gjindet ne hyrje te Fushè Kosoves, eshte e rregulluar extra, ka ambient te qete dhe ofron komoditet te larte. Banesa shitet me mobilje.
Ka kete organizim te hapesires;
- Salloni i madhe 50 m2
- Dhome gjumi
- Dhomë gjumi me banjo
- Banjo e madhe
- Kuzhinë (banak modern)
- Tryezari
- 2 Ballkona
- Korridori
Banesa ka enterier ekskluziv, i punuar me dekorime klasike dhe moderne, dyert e brendshme janë dyer të bardha kualitative të dekoruara prodhim slloven Lesna, dritaret me roleta, qeramika e klasit të parë, prodhim italian. Banesa ka ngrohje qendrore, korridori ka ngrohje edhe në dysheme. Tërë banesa ka klimatizim,
pajisje moderne të alarmit, të sigurisë, pajisje këto Wireless (pa kabllo), interneti Wireless dhe televizioni kabllor në të gjitha dhomat, mobile bashkëkohore të prodhuesve të njohur italian.

Çmimi:80.000 euro

Agjensioni DION në Prishtinë
www.dion-ks.com 
038 220 063
044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »