SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen 115 m2 ne Ferizaj
Çmimi :
€430.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
1
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
120048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne ferizaj me 115m2 ne katin e 9 banesa ka 3 dhoma gjumi sallon kuzhin banjo shpajz dhe taras banesa e gatshme per banim
Informata rreth publikuesit
Avdulla
Vitina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »