SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen 88m2 ne Ferizaj
Çmimi :
€440.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
120050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa te tregu i gjelbert ne ferizaj me 88 m2 ne katin e 4 banesa eshte ndertim i ri ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhin banjo shpajz dhe taras/.
Per me shum informata kontakto
044228285
dulla67@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Avdulla
Vitina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »