SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTËPIA ME ÇMIM TË DËSHIRESHËM
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '16
ID e produktit :
120059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTËPIA ME ÇMIM TË DËSHIRESHËM


Çmimi: 80 000 EUR
Numri i dhomave: 7
Adresa: Sefidin Lajçi 3
Sipërfaqe: 360 m2
Numri i kateve: 3-1/2 kat

NË PRIZREN, SHITET SHTËPIA ME NJË ÇMIM MË SE TË VOLITSHËM: 80.000 €
Shtëpia gjendet 200 larg spitalit rr. Sefidin Laçi 3

Kjo shtëpi në shtije vërtet e ka një çmim të pa dëgjuar gjerë më tani, çmimi i një banese 4 dhomëshe.
Shtëpia është e shtrirë në 13 metra e gjysmë me 7 metra, ka 360 m2 për banim ( 9 lokale banimi) të gjitha të gatshme për banim, 3 kat e gjysmë, secili kat i ka nga 125m2. Tjetër, ka tarracën në katin e tretë prej 50m2, dhe oborrin prej 30m2.
Arsyeja pse po e shes me këtë çmim të lirë është se, secili djalë ka bërë banesën e vet, dhe vetëm për mua dhe gruan time është e pa mundur për mirëmbajtjen e saj, pasi që jemi plakur dhe mirëmbajtja për ne është shumë e vështirë.

Të interesuarit mund të paraqiten në nr. e tel. 049 399 577 ose në mailadresen time: nexhatibrahimi@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
nexhatibrahimi
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »