SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa me qera te ETC center
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
12006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me Qera te ETC - center ka Dy dhoma gjumi, Kuzhin , Korridor , Banjo dhe Teras E mobiluar Qmimi : 280 euro muaji kete e mundeson agjensioni ERION numrat kontaktues : 045-222-771 : 044-912-914
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »