SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Oferte_Banese Ideale per Qift
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
120063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira , ne lagjen Aktash, e tera e renovuar se fundmi , lifti punon,mirembajtja rreth 5 euro, me nxemje qendrore dhe me te gjitha elementet shtepiake
Banesa Posedon :
-Sallon ( tre shtreter)
-Kuzhinen Ndaras me Trepezari
-Dhome e fjetjes ( Shtrati Dopio)
-Koridor
-Ballkon me pamje fantastike te qytetit

Kontakt_Viber-WhtasApp
045 641 794 ose 045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »