SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 94m2 n'qender mrapa teatrit kombetar
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
120070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka dy dhoma gjumi,dhome dite me kuzhine,ndodhet ne katin e pare te banimit.Banesa ndodhet ne rrugen "Shaban Polluzha"afer bankes "TEB",eshte komplet e renovuar dhe ne cmim perfshihen mobilet.Cmimi per m2 eshte 850 Euro(i diskutushem)Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »