SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Lokalin me qira_Rruga B_VG Construction
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:29
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
120082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj lokalin me qira ne rrugen kryesor-Rrugen B, ne banesat e VG Construction,
Lokali ka 110 m2 ,posedon Banjo ndaras,
E pershtatshme shume per veprimtari te ndryshme,dhe eshte shume e frekuentuar
Mundet edhe si filiale e Bankes pasiqe atu nuk ka fare,etj etj
Qmimi i Volitshem
Kontakt_Viber-WhatsApp
045 19 00 19 ose 045 641 794
arberani@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »