SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te _4 LLULLAT _Mobiluar
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
120110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te xhamia "4 Llullat" apo saktesisht mbrapa bankes KEP ne rrugen Mustafa Kruja, ne katin e VI e mobiluar ne teresi dhe shum mire , me siperfaqe 78m2 .
Banesa posedon lift, uje 24/7 sepse posedon depozit uji .
Banesa ka kete renditje :
- 1 dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- koridor
- ballkon
- shpajz
Leshoj banesen vetem per familjare (e preferuar çift) dhe nderkombetare.

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »