SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira _2 dhoma gjumi _4 LLULLAT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:12
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
120116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira te 4 Llullat mbrapa bankes KEP , banesa eshte e mobiluar shum mire , eshte ndertim i ri dhe posedon ashensor , banesa eshte ne katin e IV dhe eshte 70m2.
Banesa Posedon:
- 1 dhome gjumi me krevat 2-sh
- 1 dhome tjeter me krevat 1-sh
- sallonin dhe kuzhinen
- banjo
- shpajz dhe
- ballkonin.
Preferohen familjare, nderkombetare.

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »