SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne DARDANI _ SANTEA_
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
120120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera qe gjendet ne Dardani tek Santeja ne katin e 6 (gjashte). Banesa ka 65m2 ,eshte e mobiluar me mobile te reja.lifti punon, ka nxemje qendrore, ka klime, dhe ka parking
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuxhin ndaras
- banjo
- koridor
- ballkon
Preferohet per familjar ose te punesuar.

Per me shume na kontaktoni ne :
WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »