SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Ekskluzive me qira ne BREG TE DIELLIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
120123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne BREG TE DIELLIT te Xhambazt e mobiluar ne menyre perfekte moderne siq edhe po shihet ne foto , banesa gjendet ne katin e I , 93m2 uje 24h.
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- ballkon
- koridor
- banjo

kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »