SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Veternik tek Kompleksi EXDC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
120125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne katin e 4 te banimit dhe ka siperfaqe prej 63 m2. Banesa posedon sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe terace. Gjithashtu banesa ka edhe fleten poseduese dhe mund te perkthehet menjehere. Banesa ka rendtje dhe pamje shum te mir me park, parking dhe kendin e lojrave per femije.
Per me shume informacione kontaktoni ne nr. tel. 049/230-573. Bejme ndrrime edhe me ndonje veture xhip bmw x5 ose x6.
Informata rreth publikuesit
Naser
Prishtinë
044230573
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »