SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banes me qira ne DRAGODAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:41
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
120127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagjen DRAGODAN e mobiluar , moderne gjendet ne katin e II dhe p;osedon lift. Banesa Gjendet perball komunes se re .
Banesa ka kete renditje:
- 2 dhoma gjumi
- kuzhin dhe sallon
- 1 banjo
- 1 wc dhe ,
- 1 shpajz
- 1 ballkon

kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »