SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
4 Ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Madhësia :
4 m²
ID e produktit :
12013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4 Ari Afer shkolles Astrit bytyqi . Afer Ambulances ku dot rregullohet Ka Dy rrugdalje : ne Lagje te re dhe Hasan Prishtina Shitjen e mundeson agjensioni ERION numrat kontaktues : 045-222-771 : 044-912-914
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »