SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira ne lagjen DODONA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
120134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne lagjen DODONA , 68m2 e mobiluar shum mire dhe e pershtatshme per banim, gjendet ne katin e IV ne rrugen Bajram Kelmendi.
Banesa posedon:
- 1 SALLON + KUZHINE
- 1 DHOME GJUMI
- 1 KORIDOR
- 1 BANJO
- 1 BALLKON
Me qmim te volitshem vetem 250euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »