SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
12014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 88 metra katror ne rrugen e gjilanit 100 metra Prej kishes katolike Banesa gjendet ne katin e 7 Ka 2 Dhoma Gjumi , Sallon , Kuzhin, Dhe banjo shitjen e mundeson agjensioni ERION numrat kontaktues : 045-222-771 : 044-912-914
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »