SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP shet Banesen prej 70m2 ne katin e dyt . komplet te Mobiluar vetem 45mi euro Banesa esht ndertim i ri
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
120140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP shet Banesen prej 70m2 ne katin e dyt .
komplet te Mobiluar vetem 45mi euro
Banesa esht ndertim i ri
Banesa nodhet ne lagjen Fidanishte
Banesa posedon nxemje qendrore
Banesa posedon Lift
Banesa ka nje pamje shum te bukur
Banesa esht pron shqipetare perkthimi i me nje hershem
Banesa shitet ne menyr urgjente dhe me nje qmim shum te arsyshem .
- kontakti ne Zyret tona .
Nr tel +38649 -699964 Viber ,Tango,WhatsApp
Nr tel +37744-699964 Viber ,Tango,WhatsApp
Nr tel +38269-505105 Viber .
Facebook Ornela Gashi
Skype Agency-home-vip@hotmail.com
Add Email Agency-home-vip@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »