SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
150 m²
Viti i ndërtimit :
1990
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
120154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepine, ne Livoq te Eperm. E pershtatshme per banim familjar. Kati i pare i ka 2 dhoma gjumi, koridor, banjo, dhome te ndejes me kuzhine. Ne katin e dyte eshte nje sallon i madhe dhe 2 hapesira te tjera. Ka rrymen e instaluar, ujin, internet. Oborri eshte perafersisht 20 ari. Ka garazhe per veture, ka edhe lokal (dyqan) . Gjithashtu eshte edhe nje pleme e ndertuar. Ne katin e pare te plemes jane 3 magacina, nje tjeter garazhe, dhe hapesira lart per ushqim te kafsheve. Cmimi sipas marreveshjes dhe pranojme vetem bleres serioz..
Informata rreth publikuesit
jeton.m
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »