SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesen me siperfaqe 120 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
120186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesen me siperfaqe 120 m2 ndertim i firmes City Projects gjinded ne Gjilan afer Qendres tregtare Agmia ne drejtim te kamenices
Banesa posedon 3 Dhoma te Fjetjes,1 Sallon & Kuzhin ,1 Banjo & Wc ,1 Koridor ,1 Shpajz
, 2 Ballkone (ballkon me pamja nga rruga kryesore dhe ansore), eshte ne katin pare
Bartja e baneses mund te behet permes Noterit..
Kushtet e perbashketa ne banesat e "Standardit":
- uje 24/7, rryme 24/7 (me gjenerator te perbashket), ngrohje qendrore te kompleksit, lifti (poashtu me gjenerator), pastrimi dhe mirembajtja e rregullt e kompleksit.
Na Kontaktoni ne +377 (44) 295-105
Informata rreth publikuesit
Armir
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »