SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes te tregu i gjelbert
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
120190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes75/m2 . Banesa ka dy dhoma gjumi dhe sallonin me kuzhin. Shitet e mibiluar por mundet edhe pa mobilje mvaresisht nga interesimi . Banesa eshte shume e ruajtur ka edhe podrum. Numrat kontaktues. 044 137730 dhe 049 373186
Informata rreth publikuesit
nesha_zekaj
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »