SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me Qira Breg diellit 2
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:14
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
120204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap Lokal me qira ne lagjen bregu i diellit 2, Rruga per Matiqan, 300 metra nga shkolla fillore iliria dhe eshte ne rrug kryesore.

Ka hapsir Rreth 80m2, mund edhe te ndahet ne dy pjes, ka infrastruktur te kompletuar gjithashtu edhe parking te mjaftueshem.

Tel: 045930060
Informata rreth publikuesit
Rajmab
045930060
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »