SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes dy banesa ne lagjen Bregu i Diellit ne Prishtine (42m2 dhe 64m2)
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
106 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
120221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes dy banesa ne Bregun e Diellit , mbrapa qendres tregtare. Banesat jane ndertim i vjeter dhe jane shume te pershtatshme per banim. Banesat jane ne katin e peste (5-te) , ndertesa ka lift qe funskionon qdoher (kemi marreveshje me PTK per mirembajtje te liftit per shkak te vendosjes se antenave ne kulm te nderteses) , banesat jane ngjitur me njera tjetren me mundesi bashkimi, banesat jane te renovuara (dritaret ,parketi , banjo).
Informata rreth publikuesit
Agron
Prishtinë
+38649700420
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »