SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
71 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
120243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në lagjen Dardania, Prishtinë.
Banesa është në katin e 8 dhe ka një sallon, dy dhoma gjumi, kuzhinë dhe dy banjo
Çmimi 900 euro për m2
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Prishtinë
+37744709980
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »