SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne kompleksin RIERA
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
120270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne Katin e 4 me 105 m/2
Ka keto renditje:
Sallon dhe kuzhine
Shpajz
2 banjo
2 dhoma gjumit
Terac ne dy anet e baneses
Me pamje nga Lindja
Eshte banese eksluzive vetem 2 banesa ne kate, komplet ne hyrje 16 banesa.
Ashensore Modern.
Eshte e gatshme per banim.

Banesen e kom marre me pune. Me dokumenta eshte ne rregull, behet me parakontrat te Noteri.
Prese bleres serioz.
049 190 192
Informata rreth publikuesit
Florid
Prishtinë
049190192
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »