SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE SHITJE B. I DIELLIT 37M2 KATI 1 41000€
Çmimi :
€41,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:17
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
120271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE NE SHITJE B. I DIELLIT 37M2 KATI 1 41000€
BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON:1
KUZHINE:1
BANJO:1
BALLKON:1
LOKACIONI: BANESAT E KUQE AFER AMBULANCES
SIPERFAQJA:37M2
ÇMIMI: 41000€


VEREJTJE: TERESISHT E RENOVUAR, NJE BALLKON I SHTUAR.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »