SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qera.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
120294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera. Nje dhome dhe nje kuzhin, e mobiluar, me nxemje qendrore.
Informata rreth publikuesit
Dafina
Pristina
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »