SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
118 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
120311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 118 m^2.Banesa gjendet ne kompleksin Blerti ne Emshir dhe eshte ndertim i Lesnes,e ndertuar sipas standardeve me te avancuara Evropiane.
Banesa eshte ne katin e 6 dhe e gatshme per banim dhe ka orientim lindje-perendim dhe ka kete renditje;
Qendrimi ditore/kuzhina/tryezaria
3 dhoma gjumi,
Banjo me dritare dhe
Wc me dritare
Ka garazhd dhe depo.

www.inon-ks.com 
+386(0)49707173
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »